II liga mężczyzn TKS TYCHY

II liga kobiet TKS TYCHY

2:0 dla Rybnika teraz czas na przełamanie

2018-04-24 07:33:08

W sobotę i niedzielę rozegraliśmy pierwsze spotkania w ramach 2 rundy play off. Mecze odbyły się w Rybniku nasi siatkarze niestety ulegli dwa razy lepiej dysponowanym zawodnikom z TS Volley Rybnik. W sobotę mimo kilkupunktowego prowadzenia w pierwszym secie nie potrafiliśmy skończyć ostatnich piłek i to Rybniczanie wyszli na prowadzenie wyrgywając go 25:23 w kolejnych setach gospodarze pokazali swoją przewagę w tym dniu i pewnie wygrali do 16 i do 18. Wynik TS Volley Rybnik - TKS Auto Partner Tychy 3:0 25:23 25:16 25:18

W niedzielę zdeterminowani i zmobilizowani nasi siatkarze przystąpili do spotkania nr 2. W tym dniu jednak naszą piętą Achillesową była zagrywka a raczej jej brak. Rybniczani dobrze dysponowani w tym elemecie zyskują przewagę wygrywając pierwszego i drugiego seta do 21. W secie nr 3 naszym zawodnikom znów czegoś zabrakło aby wygrać seta. Pomimo walki do końca przegrywamy 27:25 i całe spotkanie kończy się 3:0.

W najbliższy czwartek czeka nas spotkanie nr 3 i wszyscy w to wierzymy że czas na przełamanie. Spotkanie odbędzie się na hali MOSIR Tychy Al. Piłsudskiego 20 Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej drużyny. Początek potkania 19:00

W przypadku wygranej mecz nr 4 odbędzie się w piątek również w Tychach o godz. 19:00